Патріарх Філарет освятив храм в с. Старі Петрівці

27 лютого 2010 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив чин освячення та відслужив Божественну Літургію в новозбудованому храмі на честь Казанської ікони Божої Матері в селі Старі Петрівці Вишгородського району Київської області.

Під час літургії.

Його Святості співслужив вікарій Київської єпархії, керуючий справами Київської Патріархії, намісник Свято-Михайлівського Видубицького чоловічого монастиря єпископ Вишгородський Епіфаній разом із настоятелем храму Живоносного Джерела (Казанської ікони Божої Матері) столиці протоієреєм Валерієм Семанцо,  настоятелем храму протоієреєм Андрієм Пришлюком та духовенством благочиння.

Протоієрей Андрій Пришлюк дякує
Святійшому Владиці за богослужіння.

Під час літургії на малому вході Святійший Владика возвів настоятеля храму священика Андрія Пришлюка в сан протоієрея.

Ініціатором будівництва храму в селі Старі Петрівці став сільський голова Олександр Миколайович Єрема. За його сприяння та завдяки меценатській допомозі будівництво храму було завершено. Тепер це не просто споруда, а духовний та мистецький центр селища, чудовий за своєю архітектурою та внутрішнім оздобленням.

Після Божественної літургії Патріарх Філарет привітав жителів Старих Петрівців з освяченням храму і подякував сільському голові Олександру Миколайовичу Єремі та нагородив його орденом Святого рівноапостольного князя Володимира Великого II-го ступеня. Також церковними орденами та благословенними грамотами були відзначені інші меценати будівництва.