жовт. 20

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 45. Про скликання позачергової LVІI сесії Старопетрівської сільської ради VII скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №45

від 20 жовтня 2020 року                                                                                  с. Старі Петрівці

Про скликання позачергової LVІI сесії

Старопетрівської сільської ради VII скликання

Керуючись ч. 2 ст. 42, ч. 6 ст. 46, ст. 47, п. 2 ч. 3 ст. 50  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову LVІI сесію Старопетрівської сільської ради VІІ скликання:

1. Призначити пленарне засідання позачергової LVІI сесії Старопетрівської сільської ради VІІ скликання на 22 жовтня 2020 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Старопетрівського будинку культури по вул. Князя Святослава, 165 (актовий зал) у с. Старі Петрівці Вишгородського району Київської області з наступним порядком денним:
  2. Про внесення змін до рішення Старопетрівської сільської ради від 20.12.2019 року № 447-L-VII «Про сільський бюджет Старопетрівської сільської ради на 2020 рік»
  3. Про затвердження звіту про виконання Старопетрівського сільського бюджету за 9 місяців 2020р.
  4. Про прийняття на баланс майна до комунальної власності територіальної громади села Старі Петрівці.
  5. Про безоплатну передачу у власність ПрАТ «Київобленерго» енергетичних об’єктів та надання дозволу на розроблення документації із землеустрою під розміщення трансформаторної підстанції.
  6. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лободі О.М.
  7. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Заматовій Л.М.
  8. Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Добропасу Б.І.
  9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Александрову А. В.
  10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Чухманенко С.Т., Чухманенко Т.Я.
  11. Про надання з сільського бюджету матеріальної допомоги мешканцям села Старі Петрівці.

1. Рекомендувати головам постійних комісій Старопетрівської сільської ради скликати засідання постійних комісій для вивчення, попереднього розгляду питань порядку денного та надання висновків по них.

Т.в.о. сільського голови                                                      Тетяна Крижановська

Прочитано 33 раз Последнее изменение %PM, %20 %419 %2020 %12:%жовт.