серп. 21

Проведення ярмарки сільськогосподарської та продовольчої продукції на території села Старі Петрівці

Враховуючи численні звернення мешканців сіл, що входять до складу Петрівської об’єднаної територіальної громади, головою Старопетрівської сільської ради Р.М. Єремою було винесено на розгляд виконавчого комітету ради проект рішення «Про проведення ярмарку сільськогосподарської та продовольчої продукції на території села Старі Петрівці на період дії карантину».

Рішенням виконавчого комітету Старопетрівської сільської ради № 49 від 29 липня 2020 року надано дозвіл Старопетрівському сільському підприємству житлового і комунального господарства «Нептун» організовувати щотижневий ярмарок за участі місцевих товаровиробників та суб’єктів господарювання при дотриманні протиепідемічних вимог, передбачених чинним законодавством.

Встановлено дату, час та місце проведення ярмарку: щочетверга, з 06:00 по 14:00, по відрізку вулиці Дубрівська, що прилягає до приміщення Старопетрівської сільської ради.

На виконання вказаного рішення, Старопетрівською сільською радою на адресу Управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції було направлено лист № 02-21/676 від 03 серпня 2020 з проханням погодити перекриття зазначеного відрізку дороги.

Ярмарок буде проведено згідно встановленого режиму одразу ж після отримання відповідного погодження.