серп. 17

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №37. Про скликання позачергової LV сесії Старопетрівської сільської ради VII скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №37

від 17 серпня 2020 року                                                                             с. Старі Петрівці

Про скликання позачергової LV сесії

Старопетрівської сільської ради VII скликання

Керуючись п. 8 ч. 4 ст. 42, ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергову LV сесію Старопетрівської сільської ради VІІ скликання, пленарне засідання якої призначити о 10:00 19 серпня 2020 року у приміщенні Старопетрівського будинку культури по вул. Князя Святослава, 165 (актовий зал) у с. Старі Петрівці Вишгородського району Київської області з наступним порядком денним:
  2. 1. Про схвалення відкритого листа-звернення до Президента України Володимира Зеленського
  3. Рекомендувати головам постійних комісій Старопетрівської сільської ради скликати засідання постійних комісій для вивчення та попереднього розгляду питання порядку денного та надання висновків по ньому.
  4. При проведенні пленарного засідання позачергової LV сесії Старопетрівської сільської ради VІІ скликання забезпечити належне дотримання протиепідемічних вимог, передбачених чинним законодавством.

Сільський голова                                                     Ростислав Єрема

Петранюк О.Б.