серп. 13

КОРИСТУЙТЕСЬ ЕЛЕКТРОННИМИ СЕРВІСАМИ!

У зв’язку з продовженням обмежувальних заходів, запроваджених Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» інформуємо платників про можливість отримання послуг в електронній формі.

За допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет» забезпечується цілодобове надання спектру безкоштовних електронних послуг без відвідування центрів обслуговування платників, забезпечується в режимі реального часу доступ до інформації з реєстрів та електронних систем.

За посиланням: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/412310.html ДПС розпочинає серію відеоуроків про те, як користуватися Е-сервісами.

Електронні ключі для входу до приватної частини Електронного кабінету можна отримати в режимі on-line через Privat24 (для клієнтів АТ КБ Приватбанк).

Вишгородске управління ГУ ДПС у Київській області