лют. 06

Оголошення про проведення конкурсу

Старопетрівська сільська рада Вишгородського району Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії з державних закупівель фінансового відділу Старопетрівської сільської ради Вишгородського району Київської області.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України,  освіта вища,  вільне володіння державною мовою, знання ПК (Word, Exel). Без вимог до стажу роботи. Складання профільного іспиту. Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: Київська обл., Вишгородський район, с. Старі Петрівці, вул. Князя Святослава, 13. Тел. для довідок: (04596) 44-255, 44-498.