груд. 11

Скликання L сесії VII скликання Старопетрівської сільської ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ№39

від  10 грудня 2019 року                                                                                    с. Старі  Петрівці

Про скликання   L  сесії

Керуючись ст. 42, ч. 4, ч. 9 ст. 46, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову  L  сесію Старопетрівської сільської ради VІІ скликання:

1. Призначити пленарне засідання чергової L сесії Старопетрівської сільської ради VІІ скликання на 20 грудня 2019 року о 10год. 00хв. у приміщенні Старопетрівської сільської ради по вул. Князя Святослава, 13 (2 поверх) у с. Старі Петрівці Вишгородського району Київської області з наступним порядком денним:

1. Про сільський бюджет Старопетрівської сільської ради на 2020 рік.
  2.  Про затвердження сільських програм розвитку на 2020 рік.
  3. Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату виконавчого комітету Старопетрівської сільської ради VІІ скликання.
  4. Про встановлення посадового окладу, надбавок до посадового окладу, преміювання та надання матеріальної допомоги Старопетрівському сільському голові на 2020 рік.
  5. Про затвердження штатної кількості одиниць Старопетрівського ДНЗ «Пролісок», КЗ «Старопетрівський будинок культури», працівників з благоустрою села, апарату виконавчого комітету Старопетрівської сільської ради на 2020 рік.
  6. Про затвердження плану діяльності ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.
  7. Про виконання плану роботи Старопетрівської сільської ради VIІ скликання за 2019 рік, затвердженого рішенням сільської ради від 20 грудня 2018 року № 339-ХХXIII-VІI та про план роботи Старопетрівської сільської ради VIІ скликання на  2020 рік.
  8.  Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кононенко Р.С.
  9.   Про  надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр. Терещенко Н.Ф.
  10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки гр. Левковця П.Ф.
  11. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 15.07.2005р. №3538.
  12. Рекомендувати головам постійних комісій Старопетрівської сільської ради скликати засідання постійних комісій для вивчення, попереднього розгляду питань порядку денного та надання висновків по них.

Сільський голова                                                                                  Р.М. Єрема

Антонюк О.А.

Прочитано 81 раз Последнее изменение %AM, %11 %389 %2019 %10:%груд.