лист. 08

Про скликання XLVІІІ сесії VII скликання Старопетрівської сільської ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ№34

від    08 листопада  2019 року                                                                      с. Старі Петрівці

Про скликання  XLVІІІ  сесії

Керуючись ст. 42, ч. 4, ч. 9 ст. 46, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову XLVІІІ сесію Старопетрівської сільської ради VІІ скликання:

1. Призначити пленарне засідання чергової XLVІІІ сесії Старопетрівської сільської ради VІІ скликання на 21 листопада 2019 року о 1000 у приміщенні Старопетрівської сільської ради по вул. Князя Святослава, 13 (2 поверх) у с. Старі Петрівці Вишгородського району Київської області з наступним порядком денним:

1. Про затвердження проекту типових форм тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в с. Старі Петрівці.
  2. Про внесення змін та доповнень до рішення  Старопетрівської сільської ради № 98- VІІІ-VІI  від 12.05.2016 р. «Про затвердження складу та  Положення про адміністративну комісію при  виконавчому комітеті Старопетрівської сільської ради»
  3. Про затвердження звіту про виконання Старопетрівського сільського бюджету за 9 місяців 2019 року.
  4. Про внесення змін до рішення Старопетрівської сільської ради від 20.12.2018 року №333-ХХХІІІ-VII «Про сільський  бюджет  Старопетрівської сільської  ради на 2019 рік».
  5. Про надання матеріальної допомоги мешканцям села Старі Петрівці.
  6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  зі зміною цільового призначення  Буканову Євгенію Володимировичу.
  7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності у разі зміни цільового призначення Кабашу Миколі Васильовичу.
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Трощинської Тетяни Миколаївни.
  9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Лехмана Євгенія Валерійовича.
  10. Про встановлення для військової частини А1880 військового містечка №3 тарифів на послуги з водопостачання.
  11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Миронюку Костянтину Івановичу.
  12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Данілейко Наталії Євгеніївні.
  13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Татарчуку Олексію Анатолійовичу.
  14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Титєноку Олександру Миколайовичу.
  15. Про внесення змін та доповнень до договору оренди земельної ділянки №2895 від 16.12.2009р.
  16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кучерявого Василя Федоровича

1. Рекомендувати головам постійних комісій Старопетрівської сільської ради

скликати засідання постійних комісій для вивчення, попереднього розгляду    питань порядку денного та надання висновків по них.

Сільський голова                                                                                       Р.М. Єрема

Антонюк О.

Прочитано 19 раз Последнее изменение %PM, %11 %468 %2019 %12:%лист.