жовт. 07

ЗВІТ громадського обговорення (зборів) пропозиції про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл.

ЗВІТ

Громадського обговорення (зборів) пропозиції про ініціювання          добровільного об’єднання територіальних громад сіл.

Село Старі Петрівці

05 жовтня 2019 року

Найменування суб’єкта, що вніс пропозицію щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл:

Новопетрівський сільський голова Старенький Р.М.

Питання, що вносилося на громадське обговорення:

Учасники:

117 осіб, згідно з листком реєстрації, що додається до протоколу громадського обговорення (зборів). З них з правом голосу – 117 осіб

Під час проведення громадських слухань (зборів) присутні вирішили:

Підтримати пропозицію Новопетрівського сільського голови щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальної громади села Нові Петрівці Новопетрівської сільської ради Вишгородського району Київської області з територіальною громадою села Старі Петрівці Старопетрівської сільської ради Вишгородського району Київської області у Петрівську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

Голова зборів                                                                               Р.М.Єрема

Секретар зборів                                                                          О.А.Антонюк

ідповідальна особа за

проведення громадського обговорення)

Переглянути звіт (PDF)

Прочитано 18 раз Последнее изменение %PM, %07 %492 %2019 %13:%жовт.