Графік прийому громадян

Понеділок 8.00 - 13.00
Середа 14.00 - 19.00

Графік роботи

Понеділок - Четвер 8.00 - 17.15
П'ятниця 8.00 - 16.00
Обідня перерва 13.00 - 14.00
Субота - Неділя вихідний

Додаткові послуги

Перелік додаткових адміністративних послуг.

Надання довідок

В даному розділі ви ознайомитесь з переліком та порядком надання довідок.

Надання дозволів

В даному розділі ви ознайомитесь з переліком та порядком надання дозволів.

Нотаріальні послуги

В даному розділі ви ознайомитесь з переліком та порядком наторіальних послуг.

Реєстраційні послуги

Перелік реєстраційних послуг для фізичних осіб.

жовт. 01

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад

 

Відповідно до статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням Старопетрівської сільської ради від 27 квітня 2017 року №175-XVI-VII, розпорядження Старопетрівського сільського голови від 01 жовтня 2019 року №28 «Про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення» Старопетрівська сільська рада, повідомляє:

  • Інформація про зміст пропозиції:

Пропозиція щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальної громади села Нові Петрівці Новопетрівської сільської ради Вишгородського району Київської області з територіальною громадою села Старі Петрівці Старопетрівської сільської ради Вишгородського району Київської області у Петрівську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

  • Відомості про ініціатора пропозиції:

Новопетрівський сільський голова Старенький Радіон Миколайович.

  • Інформація про місце, дату і час громадського обговорення пропозиції:

Громадське обговорення відбудеться о 13-00 годині 05 жовтня 2019 року в приміщенні КЗ «Саропетрівський будинок культури» за адресою: Київська обл. Вишгородський р-н, с. Старі Петрівці, вул. Князя Святослава, буд. 165 (глядацька зала).

  • Інформація про форму громадського обговорення.

Громадське обговорення відбудеться у формі громадських слухань.

  • Порядок та строк надання пропозицій, зауважень тощо до пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у день проведення громадських слухань робочій групі з організації проведення громадського обговорення, створеної відповідно до рішення Старопетрівської сільської ради від 24 вересня 2019 року №413-XLIV-VII. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

  • Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Відповідальним за проведення громадського обговорення є секретар Старопетрівської сільської ради Антонюк О.А.

  • Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення;:

Протягом 3 днів після проведення громадських слухань результат громадських слухань у формі звіту оприлюднюється на офіційному веб-сайті Старопетрівської сільської ради та розміщується на інформаційних стендах села Старі Петрівці.

 

ВАЖЛИВО.

Для участі у громадських слуханнях необхідно мати при собі паспорт громадянина України, що підтверджує повноліття учасника та документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання в селі Старі Петрівці Вишгородського району Київської області.

Прочитано 88 раз

Онлайн трансляція сесії

 

Ми на Google Maps