жовт. 01

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад

Відповідно до статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням Старопетрівської сільської ради від 27 квітня 2017 року №175-XVI-VII, розпорядження Старопетрівського сільського голови від 01 жовтня 2019 року №28 «Про вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад та її громадське обговорення» Старопетрівська сільська рада, повідомляє:

• Інформація про зміст пропозиції:

Пропозиція щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальної громади села Нові Петрівці Новопетрівської сільської ради Вишгородського району Київської області з територіальною громадою села Старі Петрівці Старопетрівської сільської ради Вишгородського району Київської області у Петрівську сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області.

• Відомості про ініціатора пропозиції:

Новопетрівський сільський голова Старенький Радіон Миколайович.

• Інформація про місце, дату і час громадського обговорення пропозиції:

Громадське обговорення відбудеться о 13-00 годині 05 жовтня 2019 року в приміщенні КЗ «Саропетрівський будинок культури» за адресою: Київська обл. Вишгородський р-н, с. Старі Петрівці, вул. Князя Святослава, буд. 165 (глядацька зала).

• Інформація про форму громадського обговорення.

Громадське обговорення відбудеться у формі громадських слухань.

• Порядок та строк надання пропозицій, зауважень тощо до пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у день проведення громадських слухань робочій групі з організації проведення громадського обговорення, створеної відповідно до рішення Старопетрівської сільської ради від 24 вересня 2019 року №413-XLIV-VII. Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

• Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Відповідальним за проведення громадського обговорення є секретар Старопетрівської сільської ради Антонюк О.А.

• Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення;:

Протягом 3 днів після проведення громадських слухань результат громадських слухань у формі звіту оприлюднюється на офіційному веб-сайті Старопетрівської сільської ради та розміщується на інформаційних стендах села Старі Петрівці.

ВАЖЛИВО.

Для участі у громадських слуханнях необхідно мати при собі паспорт громадянина України, що підтверджує повноліття учасника та документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання в селі Старі Петрівці Вишгородського району Київської області.