серп. 21

Вітання з Днем Незалежності України!

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас  із найголовнішим державним святом – Днем Незалежності України!

Цього  дня ми з вдячністю згадуємо  героїв, які  наближали історичну дату – 24 серпня 1991 року, коли на карті світу виникла нова Українська держава. До цієї мрії йшло  багато поколінь українців, які віддали своє життя, здоров’я заради створення власної країни.

На жаль, і сьогодні нашим патріотам доводиться зі зброєю в руках захищати суверенітет та незалежність держави. Тож схилимо голови, вшановуючи пам’ять героїв, які душу й тіло поклали за рідну Вітчизну.

Україна розпочинається з кожного конкретного села, селища чи невеликого містечка. Тому, користуючись нагодою,  щиро дякую вам усім за розбудову рідного села.

Бажаю вам міцного здоров’я, мирного неба над головою, щастя та добра, а нашому рідному селу – процвітання та розвитку!   Нехай Господь оберігає   благословенну Україну!

З повагою

сільський голова                                                              Ростислав  ЄРЕМА