Графік прийому громадян

Понеділок 8.00 - 13.00
Середа 14.00 - 19.00

Графік роботи

Понеділок - Четвер 8.00 - 17.15
П'ятниця 8.00 - 16.00
Обідня перерва 13.00 - 14.00
Субота - Неділя вихідний

Додаткові послуги

Перелік додаткових адміністративних послуг.

Надання довідок

В даному розділі ви ознайомитесь з переліком та порядком надання довідок.

Надання дозволів

В даному розділі ви ознайомитесь з переліком та порядком надання дозволів.

Нотаріальні послуги

В даному розділі ви ознайомитесь з переліком та порядком наторіальних послуг.

Реєстраційні послуги

Перелік реєстраційних послуг для фізичних осіб.

лип. 26

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ ВИКОНАВЦІВ РОБІТ ІЗ ЕКСПЕРТНОЇ ОЦІНКИ

 

 ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ ВИКОНАВЦІВ РОБІТ ІЗ ЕКСПЕРТНОЇ ОЦІНКИ

 

Старопетрівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної  форми власності. Звіти з експертної грошової оцінки земельної  ділянки,  підлягають   рецензуванню.

Інформація про об'єкти оцінки:

Назва об’єкта: земельна ділянка; місцезнаходження об'єкта оцінки: Київська обл., Вишгородський р-н, с. Старі Петрівці, вул. Князя Святослава; мета проведення оцінки: для продажу; розмір земельної ділянки: 0,0300 га; цільове призначення земельної ділянки: Код КВЦПЗ 03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на землях житлової та громадської забудови; наявність об’єктів, відомості про які містять державну: ні; дата оцінки (дата, на яку проводиться оцінка майна): 01.08.2019р.

Замовник та платник: Старопетрівська сільська рада.

Строк виконання робіт: 10 календарних днів.

Вимоги до учасників конкурсу: до участі в конкурсі допускаються претенденти, які є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до статті 6 Закону України «Про оцінку земель». Претендент на участі в конкурсі повинен  мати:

кваліфікацію оцінювачів для виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що має підтверджуватися кваліфікаційними документами згідно із Законом України «Про оцінку земель»;

досвід з виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням;

перелік оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, та їх особистого досвіду щодо проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням;

перелік інших фахівців, які можуть бути залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства.

Учасники конкурсу подають до Старопетрівської сільської ради конкурсну документацію відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом ФДМУ 31.12.2015  №  2075 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 січня 2016 р. за  № 60/28190 (далі – Положення). Конкурсна документація подається  в запечатаному конверті яка складається із:

підтвердних документів; 

пропозицій щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконання таких робіт, запечатаних в окремому конверті з відміткою «пропозиція на конкурс»;

документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток 2).

До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:

заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток 3);

копії кваліфікаційних документів оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі посвідчень про підвищення кваліфікації оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок;

копії документів, передбачених абзацом сьомим пункту 11 розділу І Положення (за наявності);

інформація про претендента (додаток 4).

Інформація про претендента, що складається відповідно до додатка 4 Положення, повинна містити:

відомості про діяльність претендента (рік заснування; перелік робіт, що виконувались на ринку оцінки земель; наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо); іншу інформацію щодо досвіду у сфері експертної грошової оцінки земельних ділянок претендента в Україні та інших країнах світу);

інформацію про оцінювачів, які будуть підписувати звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, та інших фахівців, що перебувають у трудових відносинах з суб’єктом оціночної діяльності та додатково будуть залучені до виконання робіт (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів тощо).

 

Конкурсну документацію слід подавати до відділу документообігу та контролю Старопетрівської  сільської ради за адресою:  Київська обл., Вишгородський р-н, с. Старі Петрівці, вул. Князя Святослава, 13,(другий поверх) (з відміткою «На конкурс») за один робочий день до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Останній день подачі заяв – 08 серпня 2019 року до 15.00 год.
Конкурс відбудеться 09 серпня 2019 року о 10.00 год.  за адресою: 07353, Київська обл., Вишгородський р-н, с. Старі Петрівці, вул. Князя Святослава, 13, (другий поверх)

Контактні телефони комісії: +38 (04596) 44-498; +38 (04596) 44-255.

Прочитано 119 раз

Онлайн трансляція сесії

 

Ми на Google Maps