Графік прийому громадян

Понеділок 8.00 - 13.00
Середа 14.00 - 19.00

Графік роботи

Понеділок - Четвер 8.00 - 17.15
П'ятниця 8.00 - 16.00
Обідня перерва 13.00 - 14.00
Субота - Неділя вихідний

Додаткові послуги

Перелік додаткових адміністративних послуг.

Надання довідок

В даному розділі ви ознайомитесь з переліком та порядком надання довідок.

Надання дозволів

В даному розділі ви ознайомитесь з переліком та порядком надання дозволів.

Нотаріальні послуги

В даному розділі ви ознайомитесь з переліком та порядком наторіальних послуг.

Реєстраційні послуги

Перелік реєстраційних послуг для фізичних осіб.

лип. 19

Інформація по багатодітним сім’ям (видача посвідчень)

Інформація по  багатодітним сім’ям (видача посвідчень)

 

Відповідно до статті 1 Закону України «Про охорону дитинства», визначено, що багатодітна сім’я – сім’я, в  якій подружжя (чоловік та жінка) у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя, або один батько (одна мати), який (яка), проживає  разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує. До складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.

Батькам і дітям з багатодітних сімей видаються відповідні посвідчення. Зразок посвідчення, порядок виготовлення і видачі посвідчень встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Згідно з Порядком виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2019 №250 «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям, до обов’язкових документів, на підставі яких призначається допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях належать посвідчення батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

Для громадян, які звернуться у період з квітня по червень 2019 року включно за наданням допомоги на дітей, які виховуються у   багатодітних сім’ях, зазначена допомога призначається з 1 квітня 2019 року на умовах, визначених Порядком, затвердженим пунктом 2 цієї постанови.

Якщо сім’я станом на 1 квітня 2019 року належить до багатодітної сім’ї, згідно умов, визначених статтею 1 Закону України «Про охорону дитинства», проте посвідчення отримані сім’єю протягом травня-червня 2019 року, допомога призначається з 1 квітня 2019 року, незалежно від дати отримання  відповідних посвідчень.         

Прочитано 146 раз

Онлайн трансляція сесії

 

Ми на Google Maps