черв. 07

Скликання XL сесії VII скликання Старопетрівської сільської ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ№14

від   07 червня 2019 року                                                                      с. Старі Петрівці

Про скликання  XL  сесії

Керуючись ст. 42, ч. 4, ч. 9 ст. 46, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову XL сесію Старопетрівської сільської ради VІІ скликання:

1. Призначити пленарне засідання чергової XL сесії Старопетрівської сільської ради VІІ скликання на 20 червня 2019 року о 1800 у приміщенні Старопетрівської сільської ради по вул. Князя Святослава, 13 (2 поверх) у с. Старі Петрівці Вишгородського району Київської області з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення Старопетрівської сільської ради від 20.12.2018 року №333-ХХХІІІ-VII «Про сільський  бюджет  Старопетрівської сільської  ради на 2019 рік».
  2.  Про встановлення місцевих податків та зборів.
  3.    Про встановлення ставок земельного податку.
  4.  Про встановлення Старопетрівському сільському підприємству житлового і

комунального господарства «Нептун»  тарифів на послуги з водопостачання.

1. Про встановлення Старопетрівському сільському підприємству житлового і комунального господарства «Нептун» тарифів на послуги з вивезення і утилізації твердих побутових відходів.
  2.  Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Негруці Т.С.

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у власність гр. Опря-Шиян Л.А.

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго».
  2. Про надання з сільського бюджету матеріальної допомоги мешканцям села Старі Петрівці.

1.   Рекомендувати головам постійних комісій Старопетрівської сільської ради скликати засідання постійних комісій для вивчення, попереднього розгляду питань порядку денного та надання висновків по них.

Сільський голова                                                                                  Р.М. Єрема

Антонюк О.А.