черв. 05

Про скликання XХХІХ сесії VII скликання Старопетрівської сільської ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ№12

від   04 червня  2019 року                                                                             с. Старі Петрівці

Про скликання  XХХІХ  сесії

Керуючись ст. 42, ч. 4, ч. 9 ст. 46, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову XXХІХ сесію Старопетрівської сільської ради VІІ скликання:

1. Призначити пленарне засідання позачергової XXХІХ сесії Старопетрівської сільської ради VІІ скликання на 06 червня 2019 року о 1830 у приміщенні Старопетрівської сільської ради по вул. Князя Святослава, 13 (2 поверх) у с. Старі Петрівці Вишгородського району Київської області з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення Старопетрівської сільської ради від 20.12.2018 року №333-ХХХІІІ-VII «Про сільський  бюджет  Старопетрівської сільської  ради на 2019 рік».
  2.     Про надання дозволу на проведення  експертної грошової оцінки земельної

ділянки, що підлягає продажу.

1. Рекомендувати головам постійних комісій Старопетрівської сільської ради скликати засідання постійних комісій для вивчення, попереднього розгляду питань порядку денного та надання висновків по них.

Сільський голова                                                                                  Р.М. Єрема

Антонюк О.А.