квіт. 15

Про скликання XХХVІ І сесії VII скликання Старопетрівської сільської ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №8

від   12 квітня 2019 року                                                                             с. Старі Петрівці

Про скликання  XХХVІ І сесії

Керуючись ст. 42, ч. 4, ч. 9 ст. 46, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову XXХVІІ сесію Старопетрівської сільської ради VІІ скликання:

1. Призначити пленарне засідання чергової XXХVІІ сесії Старопетрівської сільської ради VІІ скликання на 23 квітня 2019 року о 1830 у приміщенні Старопетрівської сільської ради по вул. Князя Святослава, 13 (2 поверх) у с. Старі Петрівці Вишгородського району Київської області з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення Старопетрівської сільської ради від 20.12.2018 року №333-ХХХІІІ-VII «Про сільський  бюджет  Старопетрівської сільської  ради на 2019 рік».
  2. Про затвердження  звіту  про  виконання  Старопетрівського  сільського бюджету за  2018 рік.
  3. Про затвердження фінансового звіту щодо ліквідації  комунального підприємства «РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ«СТРАРІ ПЕТРІВЦІ СЬОГОДНІ»
  4. Про затвердження детального плану території, що розташована  по вул. Польова  в с. Старі Петрівці Вишгородського району Київської області.
  5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго».
  6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у

власність зі зміною цільового призначення гр. Ямщікову В.В.

1.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  зі зміною цільового призначення гр. Голодних Л.О.
  2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр..Аллау І.В.
  3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.. Андрощуку Б.М.
  4. Про внесення зміни до рішення сесії від 30.11.2011 року № 185-6.VІ.2 «Про розгляд заяв громадян».
  5. Про надання з сільського бюджету матеріальної допомоги мешканцям села Старі Петрівці.
  6.       Рекомендувати головам постійних комісій Старопетрівської сільської ради скликати засідання постійних комісій для вивчення, попереднього розгляду питань порядку денного та надання висновків по них.

Сільський голова                                                                                  Р.М. Єрема

Антонюк О.А.