лют. 21

Вишгородське управління ГУ ДФС у Київській області запрошує громадян до декларування доходів!

Нагадуємо, що громадяни, які отримували у 2018 році доходи від надання в оренду рухомого і нерухомого майна, продажу акцій і інших цінних паперів, отримали спадок, подарунки, іноземні доходи та інші доходи, що підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб, та доходи від осіб, які не є податковими агентами, зобов’язані подати до органу державної фіскальної служби за місцем реєстрації річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

З метою підвищення добровільності декларування доходів громадян, підвищення якості адміністрування ДФС запроваджено новий електронний сервіс в «Електронному кабінеті» в частині часткового заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів. Наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.

Зазначений сервіс часткового попереднього заповнення декларації надасть можливість платникам податків:

• Скоротити час і витрати на подання звітності;
  • Мінімізувати помилки при заповненні декларації;
  • Надати копії первинних документів як додаток до декларації в онлайн режимі.

Важливо! Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем  (п. 49.20 ст. 49 Кодексу).

Останній день подання декларації за 2018 рік – 02.05.2019.

Прочитано 80 раз Последнее изменение %PM, %06 %669 %2019 %17:%бер.