лют. 15

Скликання XХХV сесії VII скликання Старопетрівської сільської ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ№4

від   15 лютого 2019 року                                                                             с. Старі Петрівці

Про скликання  XХХV  сесії

Керуючись ст. 42, ч. 4, ч. 9 ст. 46, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати  чергову XXХV сесію Старопетрівської сільської ради VІІ скликання:

1. Призначити пленарне засідання чергової XXХV сесії Старопетрівської сільської ради VІІ скликання на 27 лютого 2019 року о 1830 у приміщенні Старопетрівської сільської ради по вул. Князя Святослава, 13 (2 поверх) у с. Старі Петрівці Вишгородського району Київської області з наступним порядком денним:

1. Про заслуховування звіту директора ССПЖіКГ «Нептун» про фінансово-господарську діяльність за 2018 рік.
  2. Про заслуховування звіту директора комунального підприємства «Спортивний клуб «Нептун» про фінансово-господарську діяльність  за 2018 рік.
  3. Про заслуховування звіту завідуючої ДНЗ ЯС (КТ) «Пролісок» про фінансово-господарську діяльність за 2018 рік.
  4. Про заслуховування звіту директора комунального закладу «Старопетрівський будинок культури» про фінансово-господарську діяльність  за 2018 рік.
  5. Про заслуховування звіту директора Старопетрівської ЗОШ І-ІІІ ст., щодо використання коштів з місцевого бюджету за 2018 рік.
  6. Про затвердження Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру та забезпечення пожежної безпеки на території с. Старі Петрівці на 2019-2022 роки.
  7. Про внесення змін та доповнень до рішення Старопетрівської сільської ради   №98-VІІІ-VІI від 12.05.2016 р. «Про затвердження складу та Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Старопетрівської сільської ради».
  8. Про ліквідацію  комунального підприємства  "РЕДАКЦІЯ  ГАЗЕТИ "СТАРІ ПЕТРІВЦІ СЬОГОДНІ".
  9.     Про підтримку запиту депутата Київської обласної ради VII   скликання Кищука О.Є.  «Про звернення до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін та доповнень до Кримінального кодексу України в частині посилення відповідальності за корупційні та службові злочини».
  10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Бондаренко К.Г.

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у

власність зі зміною цільового призначення.

1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення одинадцяти земельних ділянок у користування на умовах оренди ПрАТ «Київобленерго».

1. Про надання з сільського бюджету матеріальної допомоги мешканцям с. Старі Петрівці.

1. Рекомендувати головам постійних комісій Старопетрівської сільської ради скликати засідання постійних комісій для вивчення, попереднього розгляду питань порядку денного та надання висновків по них.

Сільський голова                                                                                  Р.М. Єрема

Антонюк О.А.

Прочитано 78 раз Последнее изменение %PM, %22 %486 %2019 %12:%лют.