лют. 12

Скликання XХХІV сесії VII скликання Старопетрівської сільської ради

РОЗПОРЯДЖЕННЯ№2

від   11 лютого 2019 року                                                                             с. Старі Петрівці

Про скликання  XХХІV  сесії

Керуючись ст. 42, ч. 4, ч. 9 ст. 46, ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову XXХІV сесію Старопетрівської сільської ради VІІ скликання:

1. Призначити пленарне засідання позачергової XXХІV сесії Старопетрівської сільської ради VІІ скликання на 13 лютого 2019 року о 1830 у приміщенні Старопетрівської сільської ради по вул. Князя Святослава, 13 (2 поверх) у с. Старі Петрівці Вишгородського району Київської області з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до рішення Старопетрівської сільської ради від 20.12.2018 року №333-ХХХІІІ-VII «Про сільський  бюджет  Старопетрівської сільської  ради на 2019 рік».
  2. Про розгляд, затвердження документації із землеустрою та внесення змін до рішень Старопетрівської сільської ради.
  3. Про затвердження переліку земельних ділянок комунальної власності,  які виставляються на земельні торги у формі аукціону окремими лотами в 2019 році.

1. Рекомендувати головам постійних комісій Старопетрівської сільської ради скликати засідання постійних комісій для вивчення, попереднього розгляду питань порядку денного та надання висновків по них.

Сільський голова                                                                                  Р.М. Єрема

Антонюк О.А.